Máte otázky?
Widok:
Kategorie:
Filtrovat
Hledat v
Vše
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozici 48 hodin
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Doplňky
Výprodej
Rozměr
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpatku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Barvy
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krémová
Modrá
Průhledná
Růžová
Satén
Kůže
Zlatá
CenaMáte otázky?

Boty Demonia

Nalezeno 420 modelů bot, v tom 233 dostupných během 48 h
1 2 3 4 5

Boty Demonia – zdůrazněte svůj alternativní styl!

V kategorii Demonia nenajdete průměrnost typické obuvi. Boty Demonia jsou ideální volbou pro mnoho alternativních subkultur. Bez ohledu na to, zda se cítíte nejpohodlněji v gotickém, punkovém, upírském, glam gotickém, industriálním nebo viktoriánském podnebí – tato značka se postará o to, aby vaše boty, jako základ vašeho stylingu, byly zároveň naprosto dokonalým vyvrcholením vašeho outfitu.

Boty Gothic Demonia – stejně výjimečné jako vy!

Boty Demonia jsou kvalitní volbou. Budete rádi, když budete vědět, že jsou většinou vyrobeny ze syntetické veganské kůže, která je bez krutosti, aniž by ztratila cokoli ze skvělého stylu klasických kožených bot, které tak milujete.

Všichni alternativní, rebelští a nekonformní módní nadšenci nemusí hledat dál než v této kategorii Bootky.cz. Viktoriánské, punkové nebo gotické boty Demonia splní všechna, i ta nejsofistikovanější, očekávání od bot s charakterem. Najdete zde mimořádně zajímavý výběr obuvi casaul i obuvi pro zvláštní příležitosti.

Proč musíte mít boty Demonia ve svém stylovém šatníku?

  • Mimořádně působivý design v kombinaci s vysoce kvalitními materiály.
  • Ikonická značka, kterou milují alternativní hvězdy, celebrity a influenceři.
  • Bohatý a rozmanitý sortiment vám umožní dokonale sladit obuv s vaším stylem.

Bez ohledu na to, k jaké alternativní undergroundové kultuře patříte - tato rozsáhlá kolekce odvážné obuvi je pro vás. Navrženo pro různé subkultury a nabízeno v různých stylech – od sandálů, přes popínavé rostliny, gotické kotníkové boty až po sexy boty na platformě. 

Bez nadsázky lze říci, že Demonia nejen odráží alternativní životní styl, ale ve skutečnosti vytváří jeho jedinečnost. Neexistuje lepší způsob, jak vás přesvědčit o potěšení z nošení bot této značky, než se ponořit do hlubin této kategorie a vybrat si něco pro sebe.

Boty Demonia – tmavé, stylové, jedinečné

Demonia je značka obuvi založená v roce 1993 v Kalifornii, specializující se na alternativní a gotickou módu. V nabídce značky najdete celou řadu dámské a pánské obuvi s jedinečnými a někdy výstředními vzory. 

Značka Demonia je známá svou vysoce kvalitní alternativní obuví za přijatelnou cenu. Pokud se cítíte dobře v punkové, gotické nebo kybernetické komunitě, budete se cítit stejně pohodlně i v botách Demonia na nohou. Boty od Demonia vám dodají sebevědomí, které hledáte.

Tak na nic nečekejte a objevte podmanivý svět obuvi Demonia, která je k dostání v Bootky.cz. Přestože značka již několik desetiletí vytváří ikonickou a jedinečnou obuv, která se stala základem alternativní scény – s každým novým designem je vidět, že návrháři nemají nouzi o nápady a ducha. Od těžkých bot s cvočky až po vysoké platformy, Demons jsou ztělesněním rebelské a odvážné módy, vždy s dobrým vkusem.

Boty Demonia – váš způsob, jak se vyjádřit.