PLEASER

Pleaser

Společnost Pleaser USA, Inc. byla založena v roce 1993 a zahájila svou činnost jako distributor módní, městské obuvi. Během let se proměnila ve značku, která nabízí specializovanou obuv splňující požadavky žen s různým životním stylem. Společnost Pleaser USA, Inc. neustále se přizpůsobuje novým požadavkům zákazníků. Obuv spojuje inovaci, kvalitu a diferenciaci ve všech aspektech svých produktů a služeb.

S obrovskou zákaznickou základnou zahrnující téměř 50 zemí, šesti jednotlivých značek obuvi: PLEASER, BORDELLO, LUCIOUS, DEMONIA, DEVIOUS a FUNTASMA, které sahají od sexy, přes retro, rockabilly, fetish, gothic, punk, až po mimořádně „renesanční“ modely Pleaser USA, Inc. se umístil na prvním místě mezi světovými výrobci a prodejci sexy a alternativní obuvi díky svému zaměření především na potřeby zákazníků a včasné dodání.

A nyní prostřednictvím společnosti Lamirex prodává tuto unikátní a netradiční obuv také v Polsku. Seznamte se s krátkým popisem značek, které nabízíme.

Smyslné. Sexy. Divoké. Žádná jiná přídavná jména lépe nevystihují podstatu značky PLEASER a její široké nabídky. Jako nejlepší značka sex bot se PLEASER stal standardem, podle kterého jsou všichni ostatní posuzováni. Pozornost věnovaná detailům, vynikající řemeslné zpracování, ušlechtilé materiály, inovativní design, obrovský výběr a bezkonkurenční ceny přispěly k nesrovnatelnému úspěchu a pověsti značky PLEASER mezi milovníky sexy obuvi a profesionálními umělci. PLEASER, synonymum pro sex-appeal, zdobí obálky a úvodníky bezpočtu módních a odborných časopisů, zdobí nohy slavných celebrit, prominentů a popových hvězd a objevují se v mnoha hollywoodských filmech a televizních pořadech. Dnes je PLEASER bezpochyby jednou z nejznámějších značek sexy bot na světě!

Intriky. Touha. Vášeň. BORDELLO je lákavě vzrušující a svůdná značka obuvi, která ctí to být ženou. Vytvořeno speciálně pro burleskní umělce, kteří dokážou ze svých vystoupení udělat skutečnou, smyslnou show. BORDELLO také uspokojí chuť na boty plné glamouru, finesy a extravagance zároveň. Se svými bohatými ornamenty v podobě jiskřivých částic, kubických zirkonů, mašlí a sladkých stuh jsou boty BORDELLO dokonalým doplňkem všech extravagantních, barevných kostýmů, divadelních motivů a neobvyklého osvětlení, které tvoří burleskní představení.

Nadšenci alternativ, náročných designů a pikantnosti nepotřebují nic jiného než DEMONII - nejneobvyklejší kolekci obuvi. Jejich originalita spočívá ve spojení postavy démonické divy s nádechem exkluzivity. Boty z této kolekce jsou stejně atraktivní pro muže i ženy, fanoušky alternativní, undergroundové kultury. Široká nabídka těchto bláznivých bot dává oběma pohlavím úžasný výběr z různých stylů – od sandálů a tenisek až po boty v gotickém stylu na pohádkově vysokých platformách. DEMONIA nejen odráží alternativní životní styl, ale také jej vytváří.

DEVIOUS, určeno pro fanoušky SM a všemožných "trapných" her, je fetišovou kolekcí obuvi, která uspokojí nespoutané touhy zarytých fajnšmekrů. Od dominantních kovových špičatých podpatků po vzrušující baleríny, od psychedelických dřevěných podrážek po 9 palců vysoké platformy, kolekce DEVIOUS nabízí více než jen individualitu. Toto je největší výběr pro dominantní diktátory a pokorné oběti. Pro ty, kteří žijí fetišistickým životním stylem nebo pro ty, kteří si chtějí jen zpestřit pár chvil, nabízí DEVIOUS divokou kolekci obuvi „pro zábavu”.

Klasické, nadčasové, šik. Retro a vintage styl nás provází již léta. Kolekce pin-up je vše, co potřebujete, abyste cítili atmosféru Burlesque. Je esencí glamour stylu a symbolem ženskosti! Půvab a šarm uzavírá vysoký podpatek, sexy platforma a lodičky ve stylu Marilyn Monroe. Mašle, stuhy a puntíky dominují stylu pin-up a spouštějí ženskost. Objevte svou novou glamour tvář a buďte svůdná nejen při večerním posezení.

Ďábelsky vtipné. Svůdně sexy. Škádlivé a hravé. FUNTASMA je kolekce obuvi, která se specializuje na tematické večírky a kostýmní plesy – nabízí nebývalý výběr tradiční obuvi a bot pro děti, teenagery a dospělé obou pohlaví v různých šířkách, délkách a velikostech. Styly sahají od Dorothyných červených lakovaných bot až po retro jezdecké boty se vším mezi tím. FUNTASMA je poutavým doplňkem všech vánočních, halloweenských, kostýmních a karnevalových kostýmů.

Okouzlující, svůdné a oslnivé. Tak se dají popsat boty Fabulicious. Objevte novou úroveň elegance a kultivovanosti uzavřenou ve vynikající kvalitě a designu. Na večer, formální párty nebo setkání s přáteli musíte mít vždy pár vysokých podpatků. Fabulicious se specializuje na elegantní obuv pro slavnostní události, svatby a plesy. Každý model má nádech tajemna, jemnosti a ženskosti. Bez ohledu na to, zda se jedná o okouzlující nízký podpatek, vysoký podpatek nebo sexy platformu. Živé barvy, kamínky, třpytky a bohaté zdobení doprovázejí každý model těchto nádherných bot. Buďte okouzlující, noste Fabulicious.

Lesklé a oslnivé. Kolekce Day & Night nabízí elegantní boty pro nejnáročnější. Lesk, šarm a síla ženskosti jsou hlavními slogany doprovázejícími kolekci. Vstupte do sex-appealu v platformách, vysokých podpatcích, kozačkách na klínku zabalených do flitrů, leopardího potisku a zářivých barev. Je čas vyniknout ve světle reflektorů a stát se královnou noci. Úchvatné vysoké podpatky na večer nebo tlumené platformy na den, rozhodněte se, ve kterých botách chcete dnes dobýt svět.

Elegantní, drzé nebo lichotivé. Když si z různých důvodů obouváte nohy do velkých dámských velikostí, ať už pro přirozené fyzické potřeby, ženskost nebo předvádění, PLEASER PL (Pink Label) si klade za cíl poskytnout tu nejlepší volbu. Kolekce Pink Label, navržená a vyrobená pro transgender ženy, crossdressery, drag queens, performery drag show nebo kohokoli s nohou do velikosti 46, obsahuje kolem 230 lákavých vzorů - skromných nebo odvážných, ale vždy úžasných bot. Od pohodlných plochých a klasických lodiček na nízkém podpatku až po koketní boty na klínku a lesklé boty na platformě, tato rozmanitá kolekce jistě dodá nositelům sebevědomí, když předvedou svou svůdnou krásu, zažijí své pravé já nebo naplní svou vnitřní fantazii.