Máte otázky?
Widok:
Kategorie:
Filtrovat
Hledat v
Vše
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozici 48 hodin
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Doplňky
Výprodej
Rozměr
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpatku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Barvy
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krémová
Modrá
Průhledná
Růžová
Satén
Kůže
Zlatá
CenaMáte otázky?

Boty Pleaser

Nalezeno 2366 modelů bot, v tom 821 dostupných během 48 h
TOP 11 prodej Pleaser USA
Dostawa 24h
ADORE-1020
2 879.97 CZK
3 130.40 CZK
TOP 9 prodej Pleaser USA
Dostawa 24h
ADORE-1020
2 879.97 CZK
3 130.40 CZK
1 2 3 4 ... 23 24

Pleaser shoes – špičková značka pro milovníky potěšení z obuvi.

Ať už hledáte alternativní obuv pro své originální každodenní outfity nebo sexy boty na pole dance, zajímejte se o estetiku, kterou značka Pleaser propaguje již léta. Ne nadarmo si boty od tohoto výrobce podmaňují vkus žen, které touží po mimořádném designu, pohodlí a kvalitě.

Na Bootky.cz najdete boty Pleaser dostupné v různých barvách, výškách a stylech. Stačí se ponořit do tohoto sortimentu a nebude vám trvat ani chvilku, než objevíte obuv šitou na míru vašim snům. Slibujeme, že to bude láska na první pohled a tento pocit se bude prohlubovat s každým krokem, který společně uděláme. 

Erotické boty Pleaser – sexy, pohodlné, perfektní!

Všechno, co o nich říkají, je pravda. Včetně toho, že málokdy končí jedním potěšitelem. Tato kvalita a potěšení z nošení je prostě návykové. Dobrou zprávou proto je, že kromě cyklické aktualizace sortimentu od Pleaser v našem obchodě nám záleží také na možnosti nabízet tyto jehlové podpatky, platformy, boty za velmi lákavé ceny.

Proč má Pleaser šanci stát se vaší oblíbenou značkou obuvi?

  • Kvalita potvrzená nesčetnými doporučeními od žen z celého světa.
  • Absolutní pozornost věnovaná detailům – v každém modelu a každé kolekci.
  • Různé vzory, které uspokojí všechny chutě.
  • Mimořádně pohodlná řešení a promyšlený design pro pohodlí a odolnost.

Erotické boty Pleaser ocení zejména tanečnice u tyče nebo milovníci jiných druhů exotických tanců. Milují eleganci, kterou se tato obuv vyznačuje, a zároveň zajišťují plnou stabilitu kroku. 

Pokud tedy chcete do svých tanečních sestav přidat i něco navíc, vězte, že nošením bot Pleaser se vám to podaří. Jedním tahem poskytnou požadovanou oporu celé noze a odhalí vaši krásu. Jejich design pomáhá tanečnici vyhnout se únavě a během vystoupení se cítit naprosto fantasticky! 

Erotické boty Pleaser – nejen na tanec, vezměte si je všude s sebou!

Zde najdete ty nejlepší a cenově nejdostupnější sexy, nezbedné, alternativní a taneční boty, které kdy značka Pleaser navrhla. Od platforem a jehlových podpatků až po kozačky! Při hledání svůdné a alternativní obuvi – u těchto návrhů se musíte zastavit na delší dobu. Kalifornská značka Pleaser je bezesporu jednou z nejznámějších značek sexy bot na světě a nyní je můžete mít ve své sbírce i vy a vidět jejich fenomén doslova na vlastní kůži.

Určitě vás přesvědčí velký smysl pro detail Pleaser nebo řemeslné zpracování a design, který charakterizuje každý pár bot, které vyrobí. Není tedy divu, že erotické boty Pleaser mají naprosto dobrou pověst jak mezi milovníky sexy bot, tak mezi profesionálními tanečnicemi. Tím spíše, že se jedná o boty, které, přestože byly navrženy s ohledem na estetiku, jsou nakonec také neuvěřitelně pohodlné na nošení. 

Dopřejte si toto potěšení, vstupte do světa Pleaser!