Máte otázky?
Widok:
Kategorie:
Filtrovat
Hledat v
Vše
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozici 48 hodin
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Doplňky
Výprodej
Rozměr
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpatku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Barvy
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krémová
Modrá
Průhledná
Růžová
Satén
Kůže
Zlatá
CenaMáte otázky?

Na podpatku

Nalezeno 367 modelů bot, v tom 132 dostupných během 48 h
1 2 3 4

Podpatky Pleaser – náš návrh, Vaše Veličenstvo!

O botách americké značky Pleaser se toho dá říct hodně. Rozkošný? Naprosto! Dodávají vám sebedůvěru? Samozřejmě! Poskytují stabilitu i při efektním pole dance? Určitě! Co však podpatky Pleaser odlišuje nejvíce, je jejich bezkonkurenční estetika, která osloví smyslnost každé ženy.

Možná hledáte nové podpatky do své rozsáhlé sbírky. Je možné, že se stydíte poprvé podívat na podpatky Pleaser. Bez ohledu na okolnosti – vězte, že v této kategorii najdete boty tak jedinečné, že se vám je nebude chtít zouvat. 

Styl, kvalita, dravost – to vše a ještě více můžete očekávat, když se ponoříte do návrhů značky Pleaser. Neodpírejte si tedy toto potěšení a přesvědčte se sami, že název značky není v žádném případě náhodný!

Podpatky Pleaser – vyberte si ten svůj a objevte podstatu potěšení

Smyslný. Sexy. Divoký. Žádné jiné výrazy nemohou vystihnout podstatu značky Pleaser a její fenomenální nabídku produktů. V obchodě tak nemohlo Bootky.cz chybět mnoho místa pro erotické boty na vysokém podpatku od tohoto výrobce. Podpatky Pleaser jsou však mnohem víc než jen čistá smyslnost na dosah ruky.

  • Podpatky Pleaser – náš návrh, Vaše Veličenstvo?
  • absolutní pozornost věnovaná detailům,
  • vynikající řemeslné zpracování založené na dlouholetých zkušenostech, 
  • pečlivě vybrané materiály,
  • smyslný a inovativní design zároveň, 
  • Bezkonkurenční výběr, který vyhoví každému vkusu.
  • To vše přispělo k bezkonkurenčnímu úspěchu a renomé značky Pleaser - jak mezi milovníky sexy bot, tak mezi profesionály v oblasti pole dance nebo erotických tanců.

Vsaďte na podpatky Pleaser a staňte se hvězdou – aniž byste opustili svůj domov!

Věděli jste, že erotické podpatky Pleaser, synonymum sex-appealu, se již objevily na obálkách a v článcích nespočtu časopisů? Věděli jste, že zdobily nohy slavných celebrit, osobností a hudebních hvězd a také se objevují v mnoha hollywoodských filmech a televizních pořadech?? 

Dnes je Pleaser bezesporu jednou z nejznámějších značek sexy bot na světě a díky Bootky.cz si i vy můžete užít jejich půvab a vnést do svého života kouzlo, o kterém jste dlouho snili. 

Stejně jako ostatní – jste nadšeni z podpatků, ale nemůžete se rozhodnout, který z nich si vybrat? I když je radost se na ně dívat, neztrácejte čas rozhodováním – postavit je na nohy co nejdříve. Kontaktujte nás ještě dnes a my vám rádi pomůžeme najít perfektní pár podpatků – k vaší radosti i k radosti každého, kdo má to štěstí, že vás v nich uvidí.

Erotické podpatky Pleaser – dívejte se na ostatní svrchu, je to jednoduché a... Příjemný!

Sexuální boty na podpatku Pleaser – to jsou ty, které hledáte, aby proměnily vaši stydlivost v lavinu smyslnosti! Bez ohledu na to, zda dáváte přednost třpytivým zázrakům nebo skromnější variantě – nabídka Bootky.cz jistě splní vaše očekávání.

Objednejte si své oblíbené ještě dnes – zítra okouzlíte celý svět!