Máte otázky?
Widok:
Kategorie:
Filtrovat
Hledat v
Vše
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozici 48 hodin
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Doplňky
Výprodej
Rozměr
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpatku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Barvy
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krémová
Modrá
Průhledná
Růžová
Satén
Kůže
Zlatá
CenaMáte otázky?

Na podpatku

Nalezeno 56 modelů bot, v tom 27 dostupných během 48 h
1

Devious Boty na vysokém podpatku – pro dámy hledající vzrušení!

Kolekce značky Devious je sexy a nemravná série bot věnovaná dámám s vytříbeným vkusem. Jednoduše řečeno, podpatky Devious byly navrženy tak, aby nejen vypadaly úžasně a elegantně, ale také splňovaly nejvyšší nároky na pohodlí.

Devious podpatky v kombinaci se sexy stylingem jsou ideální pro mnoho příležitostí! Na večírky, akce, koncerty, focení, exotická taneční vystoupení a dokonce i na denní bázi se však fetišistické outfity nejlépe doplňují. Od baletních bot na ultra vysokých podpatcích až po vzrušující latexové mušketýrské boty, od kovových pantoflí na jehlovém podpatku až po nebetyčné platformy, kolekce obuvi Devious nabízí mnohem víc, než si dokážete představit!

Devious podpatky – zdůrazněte své křivky, splňte si své fantazie.

Pro každou diktující dominu a submisivní, příkazový subjekt - podpatky od Devious jsou pohotovou inspirací pro okořenění chvil strávených v ložnici nebo splnění fetišistických fantazií. Značka ve svých návrzích klade důraz na exotiku, půvab a tajemství.

Devious poznáte podle několika charakteristických rysů. Obuv podepsaná logem tohoto výrobce je k dispozici především v černé a červené barvě, i když o okouzlující výjimky není nouze. Najdete zde sexy varianty s tkaničkami, popruhy a přezkami, nebo zapínání na patentky. Zkrátka, pokud máte nějakou vysněnou erotickou obuv – je více než jisté, že ji najdete v nabídkách značky Devious.

Jak jinak poznáte Devious heels od ostatních nabídek?

  • Absolutní mistrovské dílo z hlediska zpracování, výběru materiálu, pohodlí.
  • Hotový způsob, jak zdůraznit sex-appeal a individualitu.
  • Všestranná volba, která vkusně doplňuje různé styly.

Za zmínku také stojí, že erotické podpatky Devious jsou k dispozici ve velikostech, které padnou většině typů nohou. Pokud jste připraveni na zábavu ve stylu dominy nebo dokonce chcete do své ložnice vnést trochu BDSM, kolekce bot této značky určitě uspokojí všechny vaše fetišistické touhy. 

Devious erotické podpatky – budou se líbit i vám!

Svůdné milovnice i nesmlouvavé svůdnice se mohou cítit sebevědomě v botách od Devious, které jsou ve všech směrech navrženy tak, aby způsobovaly potěšení i bolest – podle toho, kdo co hledá. 

Devious erotické boty na vysokém podpatku mají ještě více výhod, které vás povzbudí k objednávce. Každý pár se hodí k síťovaným punčochám nebo černým průhledným punčocháčům. Jsou jako chybějící přísada, která okoření váš sexuální život a další. Není však jiný způsob, jak to zjistit, než pozvat vybraný pár do svého šatníku právě teď a... Ložnice.

Devious sexuální boty na vysokém podpatku - svůdně vzrušující návrhy pro vás.

Bez nadsázky lze říci, že všechny návrhy podepsané logem Devious jsou skutečně fascinující. Zastrašující design a nádherná kvalita, stačí pohled, abyste se do nich zamilovali.

Devious erotické podpatky - nechte se uchvátit jejich půvabem!