Máte otázky?
Widok:
Kategorie:
Filtrovat
Hledat v
Vše
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozici 48 hodin
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Doplňky
Výprodej
Rozměr
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpatku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Barvy
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krémová
Modrá
Průhledná
Růžová
Satén
Kůže
Zlatá
CenaMáte otázky?

Platforma

Nalezeno 1787 modelů bot, v tom 616 dostupných během 48 h
TOP 11 prodej Pleaser USA
Dostawa 24h
ADORE-1020
2 879.97 CZK
3 130.40 CZK
TOP 9 prodej Pleaser USA
Dostawa 24h
ADORE-1020
2 879.97 CZK
3 130.40 CZK
1 2 3 4 ... 17 18

Platform Pleaser – vynikající obuv pro výjimečné ženy.

Americká značka Pleaser těší svými návrhy obuvi již více než tři desetiletí. Od klasických podpatků až po šíleně sexy kozačky. Jednou z nejoblíbenějších kategorií výrobce jsou však rozhodně boty na platformě – stejně lákavé jako mimořádné. 

Nejlepší ze všeho je, že Pleaser přesně ví, jak dosáhnout "wow" efektu, aniž by se dotkl hrany kýče – a modely, které najdete v této kategorii, jsou toho Bootky.pl dokonalým příkladem. Zamilujete si je na první pohled a nebudete mít chuť je sundávat hned při prvním oblékání. Pleaser boty na platformě mají v sobě tu sílu, nechte se okouzlit!

Boty na platformě Pleaser – prvotřídní design a stabilita

Skutečnost, že sexuální boty na platformě Pleaser jsou navrženy tak, aby byly ultra sexy v každém detailu, neznamená, že jsou určeny pouze do ložnice nebo na pole dance. Výběrem páru, který se esteticky hodí k vašim každodenním outfitům, můžete tyto boty snadno nosit, kdekoli se vám zachce. 

Nakonec vše záleží na tom, v čem se cítíte pohodlně. Vždy si však můžete být jisti, že značka Pleaser vám vždy pomůže najít tento komfort a užít si ho na každém kroku!

Proč by si boty na platformě Pleaser měly najít místo ve vašem šatníku?

  • Výjimečný design podtrhne vaše sebevědomí a charakter.
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů pro dlouhou životnost.
  • Stabilní platforma vám umožní mít úplnou svobodu při smyslném tanci.

Pleaser odhaluje divokou a smyslnou povahu každé ženy. Pokud chcete, aby se to stalo okamžitě - nastavte nebetyčné platformy značky a budete překvapeni, jak snadné to je! 

Důvěřujte kvalitě, o které se již přesvědčilo tolik milovníků sexy obuvi po celém světě. Nejste si jisti, které potěšitelky na platformě si vybrat? Nezapomeňte, že tým Bootky.pl je vám k dispozici a my vám s tímto rozhodnutím rádi pomůžeme.

Sexuální boty na platformě Pleaser – je čas najít si svůj oblíbený pár!

Víme, že žádný sexy outfit se neobejde bez stejně okouzlující obuvi. Proto naše nabídka dámských bot na platformě od značky Pleaser zahrnuje širokou škálu stylů a designů, ze kterých si můžete snadno vybrat, takže si snadno vytvoříte dokonalý outfit, ať už se chystáte na exotický tanec nebo jen chcete překvapit svou vyvolenou o svatební noci. 

Ať už hledáte kozačky nad kolena vesmírného věku nebo šněrovací boty ve stylu dominy, najdete své oblíbené boty na platformě Pleaser právě zde. 

Boty na platformě Pleaser – překypující sexem, překvapující solidností

Vzhledem k tomu, že jste do sestavení smyslného outfitu vložili tolik srdce, víme, že od své obuvi budete očekávat stejnou prémiovou kvalitu. Proto vám doporučujeme podívat se na kolekci platforem Pleaser, díky kterým se budete moci snadno oblékat podle svých představ.

Vyberte si perfektní platformy Pleaser pro vás a potěšte se - od hlavy až k patě!