Máte otázky?
Widok:
Kategorie:
Filtrovat
Hledat v
Vše
Pleaser
Day & Night
Demonia
Bordello
Devious
Fabulous
Funtasma
Pin Up
K dispozici 48 hodin
Novinky
Pole Dance
Bed Shoes
Doplňky
Výprodej
Rozměr
35 (US 5)
36 (US 6)
37 (US 7)
38 (US 8)
39 (US 9)
40 (US 10)
41 (US 11)
42 (US 12)
43 (US 13)
44 (US 14)
45 (US 15)
46 (US 16)
47 (US 17)
Výška podpatku
14 cm
15 - 16,5 cm
17,8 - 19cm
20 cm
25,4 cm
Barvy
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Fuchsiová
Krémová
Modrá
Průhledná
Růžová
Satén
Kůže
Zlatá
CenaMáte otázky?

Výprodej

Nalezeno 58 modelů bot, v tom 10 dostupných během 48 h
1

Podpatky od Pink Label – dopřejte si potěšení z módy!

Elegantní, šik, často odkazující na retro styl, a co je nejdůležitější – k dispozici ve větších velikostech! Boty na vysokém podpatku Pink Label hravě trefí do vkusu i ty nejnáročnější milovníky stylové obuvi – erotické, ale nejen ní. 

V nabídce značky dostupné na Bootky.cz najdete mnoho nabídek, které se budou hodit stejně dobře během sexy večera i při každodenních povinnostech. Kouzlo Pink Label spočívá v pečlivém detailu, estetice designu a absolutně vysoké kvalitě zpracování. Pozvěte podpatky Pink Label do svého šatníku a zažijte tento módní požitek na vlastní kůži.

Podpatky Pink Label – zde není místo pro průměrnost

Pokud hledáte jedinečné a nevšední jehlové podpatky bezkonkurenční kvality, dříve nebo později nevyhnutelně narazíte na podpatky od značky Pink Label. Čím dříve, tím lépe, protože tak zdůrazníte svůj charakter a budete udávat trendy, kamkoli se vydáte – vždy stylově a s dobrým vkusem.

Náš sortiment zahrnuje celé spektrum bláznivých nabídek značky - od extravagantních a stylových jehlových podpatků, přes klasické a každodenní boty, až po obzvláště neobvyklé a podmanivé boty.

Proč jsou podpatky Pink Label tak oblíbené?

  • Vyrobeno z vynikajících materiálů pro zlepšení kvality obuvi.
  • Modely dokonale přizpůsobené anatomickému tvaru chodidla.
  • Poskytuje pohodlí a stabilitu i ve výšce podpatku nebetyčných výšin.
  • Všestrannost – od erotického tance přes víkendové výlety až po den v práci.

Neodpírejte si tedy toto potěšení – vyberte si erotické podpatky Pink Label, které jsou pro vás ideální, a stylizujte svůj svůdný outfit tím, že jej doplníte novými jehlovými podpatky. 

Podpatky od Pink Label – absolutní elegance, ultra elegance za dobrou cenu

Pink Label nabízí vše, co ženské srdce rozbuší rychleji a mnohem intenzivněji. Obrovský výběr vysokých podpatků této značky v našem internetovém obchodě jsou boty, o kterých jste dlouho snili - za senzačně atraktivní ceny. 

To je nejlepším důkazem toho, že kvalitní zpracování, pevné materiály a propracovaný design nemusí být vždy drahé. U nás není nic k nezaplacení - kromě toho, že vás uvidíme v nových botách na vysokém podpatku od Pink Label! 

Erotické podpatky Pink Label – potěšte sebe a okouzlete ostatní!

Při procházení touto kategorií uvidíte, že Pink Label není jen o vysokých podpatcích. Existuje mnoho modelů a střihů, které značka nabízí – lodičky na jehlovém podpatku, sexy kotníkové boty, sandály na klínku nebo mušketýrské boty na jehlovém podpatku. 

Nejlepší na tom je, že v závislosti na tom, co hledáte – kterýkoli z těchto párů může fungovat jako erotické podpatky Pink Label, ve kterých budete koketní svůdnicí, kdykoli budete chtít!

Chcete mířit vysoko nebo raději zůstanete u skromnější varianty? V každém případě zde najdete erotické boty na podpatku Pink Label, které vám dají křídla a uvolní váš sex-appeal.

Obujte si své oblíbené podpatky Pink Label a nebojte se svádět!